Rakvere linnajuhid: oleme kriisiks valmis

Rakvere Linnavalitsus
15. märts 2020
Pressiteade

 

Rakvere linnajuhid kogunesid pühapäeval kell 15 kriisikoosolekule, et hinnata koroonaviirusega seonduvat olukorda ja kavandada järgmisi tegevusi Rakveres.

Tehti kokkuvõtted Vabariigi valitsuse poolt nädalavahetusel laekunud infost seoses kehtestatud eriolukorraga ja liikumispiirangutega ning hinnati, et kõik Rakveres rakendatud meetmed on piisavad.

Rainer Miltop, Rakvere abilinnapea linnapea ülesannetes: „Kinnitan, et oleme eriolukorraks valmis. Olulised teema- ja vastutusvaldkonnad on jaotatud ja järgime tegevusplaani."

Rakvere linn seni otsustanud jätta lasteaiad töösse, et tagada nende lastevanemate tööl käimine, kellest sõltub Rakveres elutähtsate teenuste osutamine. Kuid kui lapsevanemad on kodus või teevad kaugtööd, palub linnavalitsus võimalusel lapsed lasteaiast koju jätta, et kaitsta kõigi tervist ega mitte viia neid vanavanemate juurde.

Linnavalitsus on valmis pakkuma kriisiperioodil täiendavat tuge ja abi eakamatele ja sotsiaalselt vähekindlustatud isikutele. Info sotsiaalosakonna juhataja Kersti Suun-Deket telefonil 515 8185 ja linnavalitsuse telefonil 322 5880.

„Linnavalitsusele teadaolevalt ei ole Rakveres seni tuvastatud ühtegi koroonaviirusega nakatanut. Palume kõigil säilitada rahu ja keskenduda igaühel oma tervise hoidmisele," paneb Rainer Miltop kõigile südamele.

 

Lisainfo:
Rainer Miltop
Rakvere abilinnapea linnapea ülesannetes
501 8139

 

Teate edastas:
Kristel Mänd
Kommunikatsioonispetsialist
Rakvere Linnavalitsus
510 4544
kristel.mand@rakvere.ee