Rakvere Sotsiaalkeskus sai ruume juurde

Rakvere Linnavalitsus
Pressiteade
19. oktoober 2021

 

Rakvere Sotsiaalkeskuse Tuleviku 8 hoones, kus asub psüühilise erivajadusega inimeste päevakeskus, renoveeriti teise korruse ruumid. Rakvere Sotsiaalkeskuse juht Mairi Leemets tunneb heameelt, et kogu hoone on pärast 20 aasta pikkust ootust lõpuks nende klientide käsutuses.

Remondi tulemusel tekkis võimalus laiendada pakutavat igapäevaelu toetamise teenust. Nüüdsest on olemas nii treeningruum kui muusikatuba, lisaruumi saadi kangastelgedele ja teiste igapäevaste tegevuste tarbeks.

„Rajasime siia päevakeskuse juba 2003. aastal ning tegutsesime alguses hoone esimesel korrusel kahes ruumis. Erinevate projektide ja Rakvere linna poolse rahastuse toel on hoonet aastate jooksul järk-järgult renoveeritud. Viimase etapina ootasime aasta jagu ülakorruse remonti ja nüüd sai seegi lõpuks valmis," meenutas Mairi Leemets.

„Aga hoolimata sellest, millistes materiaalsetes tingimustes me oleme olnud, on siin alati olnud hästi soe ja sõbralik õhkkond, kuhu on hästi tore olnud tulla nii minul kolleegina kui ka klientidel," lisas sotsiaalkeskuse juht.

Mairi Leemets väärtustab, et Rakvere linn on viimastel aastatel sotsiaalvaldkonda märkimisväärselt arendanud. „Me oskame seda hinnata," ütles ta.

Rakvere linnapea Triin Varek rõõmustas remonditud ruumide üle ja soovis päevakeskuse töötajaile toredat tegutsemist. „Nii nagu väike prints ütles, on kõige tähtsam silmale nähtamatu. Ma usun, et see soojus ja headus, mis siin alati on olnud; töö, mis te teete - see ongi tehtud suure südamega ja on ka silmale näha. Aitäh teile selle eest!" 

 

Lisainfo:

Mairi Leemets
Rakvere Sotsiaalkeskuse direktor
322 2330
mairi.leemets@raksotsabi.ee

 

Teate edastas:

Kristel Mänd
Kommunikatsioonispetsialist
Rakvere Linnavalitsus
510 4544