« Tagasi

Rakvere linnapea tervitus koolilõpetajaile

Rakvere Linnavalitsus
10. juuni 2022

 

Armsad õpilased ja peatsed koolilõpetajad!

Täna lõpeb paljudel teist piduliku aktusega järjekordne kooliaasta. Olete aasta jooksul tublisti pingutanud, näinud palju vaeva, kogunud uusi teadmisi ja väärt kogemusi. Aitäh, et te sellega hakkama saite, aitäh, et te jaksasite. Soovin tänada ka teie õpetajaid ja vanemaid, kellel on olnud oluline roll teie õpiteel.

Põhikooli ja gümnaasiumilõpetajatele soovin selgeid sihte, tarkust ja toetavaid inimesi teie eluteele ning unistuste täitumist. Ärge unustage ka südameheadust.

Nelson Mandela on öelnud: „Hea haridus on kõige tugevam relv, mida saab kasutada maailma muutmiseks." Soovin, et te rakendate oma hariduse ja teadmised maailma muutmiseks, et sellest saaks parem paik meile kõigile. Siiralt loodan, et paljud teist leiavad peale kõrghariduse omandamist ja ilmas ringi rändamist tagasi tee ka Rakveresse, et just siin oma kodu, pere ja elu luua.

Soovin teile kõigile rõõmurohket suve, ja Rakvere linna nimel palju-palju õnne klassi või kooli lõpetamise puhul! Ka lasteaia lõpetajatele lustlikku suve, et sügisel hooga kooliteed alustada.

 

Triin Varek

Rakvere linnapea

 

Foto: Unsplash