16.11.23

Rakvere linnavolikogu ISAMAA saadikurühm

Mihkel Juhkami – saadikurühma esimees

mihkel.juhkami@rakvere.ee

Heli Kirsi – saadikurühma aseesimees

heli.kirsi@gmail.com

Anne Nõgu – saadikurühma aseesimees

anne.nogu@gmail.com

Erika Bauer

erikabauer777@gmail.com

Liidia Bobkova

liidiabobkova@gmail.com

Sven Hõbemägi

sven.hobemagi@virol.ee

Sivar Irval

sivar.irval@dimedium.ee

Roman Kusma

roman@aqvahotels.ee

Marko Pomerants

marko.pomerants@neti.ee

Üllar Saaremäe

yllarsaaremae@gmail.com

Tauno Toompuu

tauno.toompuu@kolmainu.ee

Jaak Vettik

jaak.vettik@rakvere.ee