11.03.22

Rakvere linnavolikogu kantselei

Lai tn.20, 44308 Rakvere

linnavolikogu@rakvere.ee

+372 32 25884

+372 521 5186

Rakvere linnavolikogu kantselei juhataja Hiie Lekko

 

hiie.lekko@rakvere.ee

 

 

Volikogu esimees Mihkel  Juhkami

ISAMAA Erakond

Lai tn.20, 44308 Rakvere

+372 32 25885

+372 505 4492

mihkel.juhkami@rakvere.ee

Kodanike vastuvõtt eelneval registreerimisel telefonil +372 32 25884
või +372 521 5186 (linnavolikogu kantselei)

 

Volikogu aseesimees Sivar Irval

Eesti Keskerakond

+372 513 2892

sivar@dimedium.ee

Kodanike vastuvõtt eelneval registreerimisel telefonil +372 32 25884
või +372 521 5186 (linnavolikogu kantselei)

 

 

Rakvere linnavolikogu liikmed 17.oktoobri 2021.a. valimistulemuste alusel:

ISAMAA Erakond (8 kohta)

Sven Hõbemägi - hariduskomisjoni esimees, Rakvere Põhikooli hoolekogu liige

sven.hobemagi@virol.ee

Mihkel Juhkami - linnavolikogu esimees, Rakvere linna esindaja Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu üldkoosolekul (VIROL) ning Eesti Linnade ja Valdade Liidu üldkoosolekul ja volikogus

mihkel.juhkami@rakvere.ee

Heli Kirsi – hariduskomisjoni liige, Rakvere Gümnaasiumi hoolekogu liige

heli.kirsi@gmail.com

Roman Kusma – revisjonikomisjoni liige, Rakvere Spordikeskuse nõukogu liige,  AS Rakvere Soojus nõukogu liige

roman@aqvahotels.ee

Anne Nõgu – kultuurikomisjoni esimees, hariduskomisjoni liige, Rakvere Kultuurikeskuse nõukogu liige, Rakvere Muusikakooli hoolekogu liige

anne.nogu@gmail.com

Marko Pomerants – majanduskomisjoni esimees, SA Virumaa Muuseumid nõukogu liige

marko.pomerants@neti.ee

Üllar Saaremäe – SA Rakvere Teatrimaja nõukogu liige

yllarsaaremae@gmail.com

Tauno Toompuu – sotsiaalkomisjoni esimees, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu nõukogu liige, Rakvere Spordikeskuse nõukogu liige

tauno.toompuu@kolmainu.ee

 

Eesti Keskerakond (4 kohta)

Erika Bauer – hariduskomisjoni liige, Rakvere Reaalgümnaasiumi hoolekogu liige, Rakvere Spordikooli hoolekogu liige

erikabauer777@gmail.com

Liidia Bobkova – sotsiaalkomisjoni liige, Rakvere Sotsiaalkeskuse nõukogu liige

liidiabobkova@gmail.com

Sivar Irval – linnavolikogu aseesimees, majanduskomisjoni liige, revisjonikomisjoni liige, Rakvere linna esindaja Eesti Linnade ja Valdade Liidu üldkoosolekul

sivar@dimedium.ee

Jaak Vettik – spordikomisjoni esimees

jaak.vettik@rakvere.ee

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (4 kohta)

Marti Kuusik

mkuusik@gmail.com

Aarne Mäe – kultuurikomisjoni aseesimees

aarne.mae@gmail.com

Anti Poolamets – revisjonikomisjoni aseesimees

anti.poolamets@riigikogu.ee

Eino Vaher – spordikomisjoni liige

einovaher@hot.ee

 

Sotsiaaldemokraatlik Erakond (2 kohta)

Ülle Lichtfeldt – sotsiaalkomisjoni aseesimees

yllelichtfeldt@gmail.com

Laila Talunik – hariduskomisjoni aseesimees, revisjonikomisjoni liige

laila.talunik@gmail.com

 

Eesti Reformierakond (1 koht)

Liivika Toming – revisjonikomisjoni esimees, spordikomisjoni aseesimees

liivikatoming@gmail.com

 

Erakond Eesti 200 (1 koht)

Rainer Miltop – majanduskomisjoni aseesimees

rainer.miltop@multimarger.ee

 

VALIMISLIIT RAKVERE HEAKS (1 koht)

Andres Jaadla – revisjonikomisjoni liige

andres.jaadla@gmail.com